Kiek galioja elektroninis parašas

Visi savitarnos platformos naudotojai gali būti ramūs dėl elektroninio parašo galiojimo – Mark Sign sprendime yra integruotas ilgalaikis dokumentų saugojimas. Pasibaigus terminui, mes automatiškai pratęsime el. dokumentų galiojimą nemokamai.

Elektroninio parašo galiojimas priklauso nuo to, kokį elektroninio parašo sertifikatą naudojate. 

Smart-ID

Neatsižvelgiant į jos registracijos būdą, Smart-ID paskyra galioja 3 metus. Jei gavote pranešimą, kad baigia galioti paskyros laikas, atnaujinkite programėlę pagal Smart-ID pateikiamą instrukciją.

Mobilusis parašas

Paprastai mobilaus parašo sertifikatas galioja iki 5 metų, tačiau detalesnę informaciją galima gauti kreipiantis į savo mobilaus ryšio operatorių. Jei jau naudojate mobilųjį parašą, sertifikato galiojimo laiką ir jo atnaujinimo sąlygas galima rasti pasirašytoje mobilaus parašo paslaugos sutartyje.

USB laikmena

USB laikmenos sertifikatas galioja 2 metus. Vėliau kvalifikuoto elektroninio parašo sertifikatą reikia atnaujinti už papildomą mokestį.

LR asmens tapatybės kortelė

USB laikmenos sertifikatas galioja 2 metus. Vėliau kvalifikuoto elektroninio parašo sertifikatą reikia atnaujinti už papildomą mokestį. Daugiau informacijos rasite čia

Dokumentų pasirašymas per Mark Sign

Pasirašant elektroninį dokumentą per Mark Sign su kvalifikuotu elektroniniu parašu, pirmiausia nustatoma jūsų tapatybė su vienu iš jūsų naudojamų elektroninio parašo sertifikatų, pavyzdžiui, Smart-ID ar mobiliu parašu (Mobile-ID).

Prisijungus prie Mark Sign elektroninio parašo sprendimo ir paspaudus mygtuką Pasirašyti, dokumentas su jame esančia informacija užfiksuojama, uždedama laiko žyma ir papildomi saugumo sertifikatai. Visi savitarnos platformos naudotojai gali būti ramūs dėl elektroninio parašo galiojimo – Mark Sign sprendime yra integruotas ilgalaikis dokumentų saugojimas. Pasibaigus terminui, mes automatiškai pratęsime el. dokumentų galiojimą nemokamai

Daugiau informacijos apie elektroninio parašo galiojimą, rasite mūsų tinklaraštyje čia.

Ar gavote atsakymą į savo klausimą? Ačiū už įvertinimą Nepavyko išsaugoti Jūsų įvertinimo