Kaip pakeisti elektroninio parašo slaptažodį

Dažniausiia elektroninio parašo slaptažodžiai yra keturių - šešių skaičių PIN1 ir PIN2 kodai. Kai kuriais atvejais, šie kodai gali pasimiršti, tačiau juos galima atsinaujinti.
Kaip pasikeisti elektroninio parašo slaptažodį? Pateikiame skirtingų tiekėjų nuorodas, kaip pakeisti savo PIN slaptažodžius:

Smart-ID

Dėl saugumo priežasčių PIN kodai nėra saugomi, todėl jei pamiršote ir norite atnaujinti savo Smart-ID slaptažodžius, teks susikurti Smart-ID paskyrą iš naujo. Daugiau informacijos rasite čia.

M. parašas

Jeigu pamiršote ar norite atnaujinti savo Mobile-ID PIN kodus ir žinote savo PUK kodą, tą galite padaryti atsidarę savo Mobile-ID programėlę ir meniu juostoje suraskite užrašą Keisti kodus - PIN kodus galėsite atblokuoti naudojant PUK kodą.

Jeigu pamiršote ar norite atnaujinti savo M. parašo kodus, spauskite žemiau esančias nuorodas pasirinkdami savo mobiliojo ryšio tiekėją:

USB laikmena

Jei norite atnaujinti USB laikmenos slaptažodį, pirmiausia įsitikinkite, kokį laikemnos tipą šiuo metu naudojate ir tuomet sekite šioje nuorodoje pateikiamas instrukcijas.

LR asmens tapatybės kortelė

Naujas PIN kodas įteikiamas asmeniui kiekvieną kartą atnaujinant ATK sertifikatus ATK galiojimo metu. Daugiau informacijos apie asmens tapatybės kortelės PIN kodus rasite čia.

Ar gavote atsakymą į savo klausimą? Ačiū už įvertinimą Nepavyko išsaugoti Jūsų įvertinimo